Toyota Corolla E15 Typowe usterki. Poradnik kupującego.

Toyota Corolla E15 Typowe usterki. Poradnik kupującego.

0

Toyota Corolla E15 to już dziesiąte wcielenie tego popularnego auta kompaktowego. Miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie cieszą się ze swoich „korolek”.

Za najbardziej udane auto z rodzinny Corolli uznawana jest ósma generacja oznaczona jako E11, w której problemy powodowane są przede wszystkim przez zaawansowany wiek i zużycie związane z ogromnymi przebiegami. Czy następczynie bohaterka tego artykułu Toyota Corolla E15 jest równie niezawodna? Wszystko na to wskazuje, że tak.

Samochód ma klasyczną urodę i spokojne wnętrze, które dla wielu osób jest zbyt spokojne. Mało tu ekstrawagancji, króluje za to wygoda i ergonomia. Auto jak na swoją klasę jest także komfortowe i tak naprawdę nie ma na co narzekać ani na siłę doszukiwać się problemów. Jedynym może być to, że samochód jest w Polsce dostępny tylko i wyłącznie jako czterodrzwiowy sedan.

Toyota Corolla E15 pojawiła się w salonach w 2006 roku. W 2010 roku przeprowadzono facelifting, w czasie którego dokonano kosmetycznych zmian w wyglądzie przodu auta oraz zmieniono nieco wnętrze.

Samochód jest produkowany w siedemnastu fabrykach na świecie. Do Europy trafiają auta wyprodukowane w Turcji.

Co znajdziemy pod maską Toyoty Corolli E15? Paleta jednostek benzynowych wygląda następująco: 1.33l Dual VVT-i (101KM), 1.4l VVT-i (97KM), 1.6l Dual VVT-i (124KM) i 1.6l Valvematic (132KM). Toyota Corolla E15 mogła być napędzana jednym z dwóch silników wysokoprężnych: 1.4l D-4D (90KM) lub 2.0l D-4D (126KM). Z silnikami współpracowała sześciobiegowa skrzynia manualna. Samochód ma napęd przedni.

Przyjrzyjmy się teraz, z jakimi problemami do tej pory spotkali się użytkownicy Toyoty Corolli E15. (…)

Czytaj cały: Toyota Corolla E15 Typowe usterki. Poradnik kupującego

czego szukali ludzie czytający ten post:

  • toyota corolla e15 1 6 opinie
  • toyota corolla e15 forum
  • usterki toyota corolla 1 6 dual e15 2008
  • toyota corolla silnik wady e-15
  • toyota corolla e15 typowe usterki
  • corolla e15 1 6 test

NO COMMENTS

Leave a Reply